• Sleva!

Spektrum Smart nabíječ S2100 2x100W AC

4 199,00 Kč
3 779,00 Kč Ušetříte 420,00 Kč
SPMXC1010I

Spektrum nabíječ Smart S2100 AC 2x100W s technologií Spektrum Smart nabízí kontrolu nad stavem baterií a bezpečnější nabíjení. To umožňuje integrovaný mikročip na každé Smart baterii, která komunikuje s nabíječem Smart, automaticky určí nejlepší nastavení nabíjení. Stačí připojit baterii a stisknout tlačítko Start.

Počet
Skladem na prodejně 1 ks

Charakteristika

Spektrum nabíječ Smart S2100 AC 2x100W s technologií Spektrum Smart nabízí kontrolu nad stavem baterií a bezpečnější nabíjení. To umožňuje integrovaný mikročip na každé Smart baterii, která komunikuje s nabíječem Smart, automaticky určí nejlepší nastavení nabíjení. Stačí připojit baterii a stisknout tlačítko Start.

Pro každého kdo hledá lepší a bezpečnější způsob nabíjení LiPol baterií, nabízí Spektrum řešení - system Smart. Nabíječe Spektrum Smart a baterie Spektrum Smart kombinují jednoduché intuitivní nabíjení, které nabízí bezpečnější nabíjení. Pro kontrolu stavu baterie mohou pokročilejší uživatelé využít jedinečné ukládané data, jako je počet cyklů, nezdravou aktivitu jako přebíjení a podvybití, teplotu baterie, stav kapacity a mnoho dalšího, vše se ukládá v elektronice baterie Smart. Automatické vybíjení navíc zajišťuje lepší a zdravější uložení baterií.

Nabíječ Spektrum™ Smart S2100 je první inteligentní nabíječ AC, vybavený technologií Spektrum Smart Charging. Malý nabíječ s příkonem 2x 100W a dvěma výstupy, má zcela nové konektory Spektrum IC3™, které zajišťují kvalitní připojení a které taky přenášejí životně důležitá data baterie. Data nabíjené baterie jsou zobrazována na LCD barevný displej 320 × 240 IPS LCD, kde lze zobrazit typ baterie, stav nabití, počet nabíjecích cyklů, napětí článků, proud, a další.

Vlastnosti nabíječe Smart
  • Při nabíjení baterií LiPol Smart, nabíječ nastaví hodnoty nabíjení
  • Nabíjí baterie LiFe, LiIon, LiPo; NiCd, NiMH; Pb
  • Napájení ze sítě AC 100-240V
  • Nabíjecí proud pro oba kanály max. 8A (konektor IC3)
  • Vybíjecí proud pro oba kanály do 3A
  • Nabíjecí výkon celkem 200 W
  • Velký LCD diplej 320 × 240 IPS
  • Malé rozměry, nízká hmotnost
  • Intuitivní rozhraní
  • Ochrana proti zkratu, vysoké teplotě
Technologie Spektrum SMART

Po připojení nabíječe k baterii Spektrum Smart, se parametry a stav LiPol baterie načtou z mikročipu Smart Memory, integrovaného v baterii. Prostřednictvím nabíječe lze vidět nastavení baterie na LCD displeji, takže vše co je potřeba udělat k nabití baterie, je stisknout tlačítko "Start". Technologie Smart se o zbytek postará. Každý nabíječ Smart LiPol je vybaven výstupním konektorem nové generace IC3™, který má integrovaný pin pro přenos dat z baterie, na dipleji LCD.

Jednoduché použití nabíječe

Přednastavené parametry baterie, jako nabíjení, vybíjení a ukládání, se automaticky přenášejí z baterie Spektrum Smart do nabíječe, takže nabíjení je proto velmi jednoduché. Rychlost nabíjení jednotlivých baterií může být kdykoli nově nastavena, což umožňuje plně využít možností baterií s vyšší rychlostí nabíjení. Integrovaný mikročip na každé baterii Smart, si pamatuje poslední nastavený nabíjecí proud, takže při příštím zapojení se tato nastavení opět automaticky nastaví. Další funkce, kterou mikročip Smart umožňuje, je jednoduchá kontrola napětí článků. Když připojíte baterii IC3 nebo IC5, napětí jednotlivých článků se automaticky zobrazí na displeji nabíječe Smart, přičemž lze použít standardní konektory balancéru.

Nové konektory IC3 a IC5

Inovativní připojení zařízení s funkcí Smart, se děje pomocí nainstalovaného mikročipu na každé baterii Smart a informace se přenáší prostřednictvím datového kabelu, který je součástí nových konektorů IC3 a IC5. Řada konektorů IC je navržena tak, aby poskytovala pevnější spojení, vyšší tepelnou odolnost a snadnou instalaci.

Kompatibilita s EC3

Uživatelé s bateriemi vybavenými konektory EC3 a EC5 se nemusí obávat. Řada konektorů IC je zcela zpětně kompatibilní s konektory řady EC, takže můžete používat nabíječSmart i se staršími bateriemi. Ovšem pouze po připojení k bateriím Spektrum Smart, jsou všechny výhody technologie Smart zřejmé.

Přehledný LED displej

Vysoce viditelný 2,4 palcový barevný displej jasně zobrazuje všechny důležité informace, a to i při jasném slunečním světle.

Malý ale výkonný

200W sdílenný výkon umožňuje rychle nabíjet velké baterie. Nabíječ automaticky upraví výkon mezi oběma kanály pro každou nabíjenou baterii. Pokud nabíjíte pouze jednu baterii, můžete plně využít výkon 200 W.

Dotykové ovládací kolečko

Čisté a intuitivní rozhraní dotykového kolečka umožňuje rychlé ovládání všech nastavení nabíječe Smart. Tento čistý a přehledný systém nemá mechanické prvky které by se opotřebily a je tak chráněn před nečistotami a poškozením.

Efektivní chlazení nabíječe

Dva vnitřní chladicí ventilátory udržují nabíječ na bezpečné provozní teplotě, což je nezbytné při rychlém nabíjení větších baterií.

USB port

Integrovaný port USB umožňuje napájení ostatních zařízení, která používáte. Výstup 5V 2A vám umožňuje rychle načíst telefon, monitor nebo jiný přístroj.

Ochrana pro bezpečné nabíjení

Při nabíjení baterií Spektrum Smart, nabíječ automaticky rozpozná typ baterií, napětí článků a kapacitu, takže se zajistí že budete vždy nabíjet baterie se správným nastavením, což eliminuje nesprávné nabíjení.

Spektrum
SPMXC1010I
1 Položka

Mohlo by vás také zajímat