Convergence VTOL 0.6m SAFE BNF Basic

8 059,00 Kč
EFL11050

Jedinečný RC model na dálkové ovládání VTOL (Vertikální vzlet a přistání), Convergence VTOL BNF Basic s automatickým přechodem z visení do přímého letu. Výborné letové vlastnosti při visení dopředném letu. Verze BNF pro RC vysílače Spektrum DSMX/DSM2.

Počet
Skladem u dodavatele

Obsah balení

Balení obsahuje prakticky sestavený RC model letadla E-flite Convergence VTOL BNF s nainstalovanou řídicí jednotkou, přijímač Spektrum Serial Race, motory, regulátory a servy. Podrobný návod k použití.

Charakteristika

Zažijte revoluci v létání na vlastní kůži! Jedinečný RC model letadla na dálkové ovládání VTOL (Vertikální vzlet a přistání) Convergence VTOL BNF Basic s automatickým přechodem z visení do přímého letu. Výborné letové vlastnosti při visení a dopředném letu. Možnost montáže kamery FPV a vysílače - součástí modelu je držák kamery + prostor pro FPV vysílač. Dva letové režimy Stability a Akro.

Verze BNF obsahuje řídicí jednotku + RC přijímač Spektrum Serial Race, který je propojen s řídicí jednotkou přes vstup SRXL. Zprovoznění modelu je pouze o tom, že se nastaví vysílač Spektrum (nastavení je velmi jednoduché) a provede se párování.

 • Letový režim určuje výchylka na 5. kanálu (GEAR) takto: výchylka větší než 0% - Stability, menší než 0% - Akro.
 • Typ letu určuje výchylka na 6. kanálu (AUX1) takto: výchylka větší než 0% - dopředný let, menší než 0% - VTOL

Jedinečná koncepce modelu jako delta křídlo se třemi střídavými motory. Dva motory jsou otočné v gondolách, třetí je fixně umístěn v ocasní části. Během startu jsou motory otočeny vzhůru a model startuje kolmo vzhůru, Při přechodu do vodorovného letu se motory automaticky sklopí a funkci řízení přebírají kormidla křídla.

Pod krytem na vrchní straně trupu je místo pro pohonnou baterii, doporučena je LiPol 2200 až 3000mAh 3S 30C.

Exkluzivní letový řídící software.

Nejdůležitější součástí RC modelu Convergence VTOL je řídící software v řídící jednotce, který byl odborně naladěn vývojářem Mike McConvillem, takže nyní prakticky každý RC pilot může zažít legraci z VTOL letu. Přechod mezi visením multirotoru a letovou fází letadla je velmi jednoduchý, řídící jednotka letu bude plynule otáčet gondolami s motory a zároveň postupně vypne ocasní motor. 5 kanál slouží pro letové režimy a 6 kanál pro přepínač přechodu visení - dopředný let.

Letové režimy
 • Mód STABILITY udržuje model Convergence VTOL ve stabilní poloze s omezením klonění a klopení jak při visení multirotoru, tak i při letu dopředu jako křídlo. To vám umožní vzlétnout a přistát jako profík, i když jste nikdy předtím neletěl s multirotory. Za letu letadla budou omezeny úhly klonění a klopení a systém stabilizace automaticky po puštění pák vysílače do neutrálu srovná model do horizontální polohy.
 • Mód AKRO umožní létat bez jakéhokoli omezení. Znamená to, že nejsou žádné úhlové limity nebo samonivelace v jakékoli fázi letu. Za letu v režimu Acro lze provádět širokou škálu akrobatických obratů. A protože při letu dopředu je k dispozici tah dvou střídavých motorů, tak je v rezervě spousta rychlost a tahu, což lze využít při 3D akrobacii.
Připraven pro FPV

Ve spodní části modelu Convergence VTOL je schránka, do které lze nainstalovat FPV kameru a FPV vysílač. Díky snadnému přístupu trvá instalace jen několik minut. Lze doporučit zástavbu FPV kameru Spektrum 650TVL a FPV video vysílač Spektrum 5.8 GHz. Je vhodné mít i vhodný Headset kompatibilní se systémem Fat Shark.

Vlastnosti RC modelu letadla E-flite Convergence VTOL BNF
 • Verze Spáruj a leť vhodná pro všechny, kteří již mají RC soupravu Spektrum
 • Všestranné sportovní letadlo s kolmým startem
 • Navrhl mistr pilot, Mike McConville
 • Exkluzivní řídící software umožňuje neuvěřitelně snadné létání i pro začátečníky
 • Stabilita a režimy Acro pro začátečníky i pokročilé
 • Výkonné střídavé motory pro vysokou rychlost a výkon při stoupání
 • Super jednoduché nastavení vysílače, žádné složité programování
 • Možnost montáže FPV kamery a video vysílače
 • Trvanlivý a odolný Z-foam materiál s uhlíkovými výztuhami
 • Jednoduché finální zprovoznění - stačí upevnit vrtule a přišroubovat směrovky
Kompatibilní RC vysílače

Convergence v provedení BNF je kompatibilní pouze s vysílači Spektrum podporující modulaci DSMX, tj. DXe, DX6i, DX6e, DX6 nebo vyšší. Pokud máte vysílač s modulací DSM2 (např. vysílač DX7 první generace), pak doporučujeme zakoupit verzi Convergence PNP a řídící jednotku propojit s min. 6-ti kanálovým přijímačem.

Po spárování modelu je potřeba model vypnout a zapnout. Až poté budete moci model ovládat.

Doporučujeme koupit

K uvedení do provozu je potřeba doplnit vysílač Spektrum DXe, DX6i, DX6e, DX6 nebo vyšší s modulací DSMX, LiPol akumulátor 11.1 V 2200 až 3000 mAh a vhodný nabíječ na pohonný LiPo akumulátor.

E-Flite
EFL11050

Mohlo by vás také zajímat