• Sleva!

Spitfire Mk XIV 1.2m SAFE Select BNF Basic

7 769,00 Kč
EFL8650

RC model letadla Spitfire Mk XIV s elektrickým zatahovacím podvozkem, vztlakovými klapkami, motorem s nainstalovaným vrtulovým kuželem a 5-listou vrtulí a přijímačem se stabilizací AS3X. Osvědčená Z-Foam konstrukce, autentické zbarvení.

Počet
Skladem na prodejně 1 ks

Obsah balení

Balení obsahuje prakticky sestavený model letadla Spitfire Mk XIV s nainstalovanými servy, střídavým motorem, regulátorem a přijímačem Spektrum AR636A s AS3X stabilizací. Maketová pětilistá vrtule s kuželem. Návod k použití.

Charakteristika

RC model letadla Spitfire Mk XIV na dálkové ovládání s elektrickým zatahovacím podvozkem, nainstalovanými vztlakovými klapkami, motorem s nainstalovaným vrtulovým kuželem a 5-listou vrtulí a přijímačem se stabilizací AS3X. Osvědčená Z-Foam konstrukce, autentické zbarvení.

V roce 1944 byla nasazena do bojů II. světové války nejlepší verze Spitfire Mk.XIV, poháněná motorem Rolls-Royce Griffon s vyšším výkonem. Bylo postaveno více než 20 300 kusů všech verzí a Spitfire zůstal ve službě až do padesátých let 20. století. E-flite nabízí model tohoto stroje, který má rozpětí 1,2m na elektropohon.

Model má nainstalován 6 kanálový přijímač Spektrum™ AR636A DSMX® se systémem stabilizace AS3X. Tento systém automaticky provádí automatické korekce řízení během letu a tím snižuje pracovní zatížení pilota, který se může věnovat pouze samotné pilotáži. Zcela nový letový zážitek je možný díky nejnovější technologii, která dokáže vodit model rovně jako po šňůře. Výsledkem je zcela nový letový zážitek. Mikroprocesor na základě informací z tří osého gyroskopu neustále udržuje polohu letadla pomocí křidélek, směrovky a výškovky ve stejné dráze do té doby, než dáte pomocí vysílače pokyn ke změně směru letu modelu.

Spitfire má navíc možnost aktivace inteligentní technologie SAFE™ (Sensor Assisted Flight Envelope) pouhým přepínačem. SAFE zvyšuje bezpečnost letu a zajišťuje klidný let. Zároveň ale zachovává plnou řiditelnost modelu, takže pilot má vysoký pocit bezpečí. Žádné programování vysílače není potřeba, stačí jen přiřadit přepínač této funkci. Výhodou je možnost asistense SAFE pro vzlet a přistání, které jsou rovné a bezpečné. Při akrobacii se dá vypnout a můžete provádět akrobacii poldle libosti. SAFE ocení jak začátečník tak pokročilý pilot, hlavně při létání ve větru a turbulenci.

Spitfire MK XIV má nainstalován výkonný střídavý motor 15BL 850 Kv s 5-listou vrtulí s kuželem, střídavý regulátor 40A E-flite. S dodávanou vrtulí má model za letu velmi tichý zvukový projev, stabilizace je vyvážená a model je příjemný na řízení.

Vztlakové klapky jsou nainstalovány, jejich role během nejobtížnější fáze letu - přistání, je nezastupitelná. Model je vyroben z lehké Z-Foam pěnové hmoty, která je velmi odolná proti poškození a zároveň snadno opravitelná v případě kolize. Pr ovyšší maketovost je Spitfire vybaven paneláží potahu, řadou maketových doplňků, kabinou s pilotem, autentickým zbarvením a maketovým vrtulovým kuželem s 5-listou vrtulí 10x8.

Pro dokonalý realismus letu je model Spitfire MK XIV vybaven elektrickým zatahovacím podvozkem. Podvozek má elektrický zatahovací podvozek a maketové nohy s koly a kryty podvozku.

 • Volitelná technologie SAFE® s ochranou letové obálky
 • Pokročilá technologie AS3X®
 • Snadná montáž pomocí několika šroubů
 • Nainstalovaný elektrický zatahovací podvozek
 • Funkční čtyřdílné dělené vztlakové klapky včetně serv
 • Šesti kanálové řízení s řízenou ostruhou
 • 6-ti kanálový přijímač Spektrum AR636A DSMX® (nainstalován)
 • Střídavý motor 15BLs vysokým točivým momentem
 • Spolehlivý 40A elektronický regulátor otáček
 • Lehké 9g mikro serva Spektrum 6ks nainstalovány
 • Doporučena LiPol baterie 2200mAh 3S 11,1V (prodává se samostatně)
 • Konstrukce ze Z-Foam materiálu s dlouhou životností
 • Realistická 5-listá vrtule, výfuky, kabina a detaily povrchu
 • Hotová nainstalovaná kabina s pilotem
 • Kryt na trupu pro rychlou výměnu baterií

Doporučujeme koupit

RC souprava min. 6 kanálová Spektrum 2.4GHz DSMX® nebo DSM2®, LiPol baterii 11.1 V 2200 až 3200 mAh, nabíječ.

E-Flite
EFL8650
1 Položka

Mohlo by vás také zajímat