FPV Vapor 0.4m BNF bez headsetu

2 999,00 Kč
EFLU6680

Populární Vapor s mikro videokamerou a přenosem FPV! To tu ještě nebylo, nyní můžete jako skutečný pilot usednout do kokpitu a řídit jej přímo z paluby modelu. Kamery vysílá v reálném čase barevný obraz k brýlím pilota. Náhlavní souprava není součástí balení.

Počet
Skladem u dodavatele

Obsah balení

Obsahem balení je sestavený model Vapor, pohonný LiPol akumulátor 3.7V 150mAh, nabíječ akumulátoru do USB, FPV ultra mikrokamera SPMVA1100 (kompatibilní se systémem Fat Shark), návod k použití.

Charakteristika

Populární Vapor s mikro videokamerou a přenosem FPV! To tu ještě nebylo, nyní můžete jako skutečný pilot usednout do kokpitu a řídit jej přímo z paluby modelu. Kamera vysílá v reálném čase barevný obraz k brýlím pilota, takže se můžete skutečně cítit jako by jste v modelu seděli.

Model je kompletně sestaven a připraven k letu. Stačí jen nabít bateri a spárovat s vaším vysílačem a náhlavní soupravou. Ultra mikro FPV systém Spektrum™ VS1100 je nainstalován na draku modelu. Nutno doplnit náhlavní soupravu FPV a vysílač Spektrum.

Ultra lehká konstrukce modelu je z uhlíkových dílů a potažena tenkou fólií. Přijímač s integrovanými servy a regulátorem je tří-kanálový. UMX FPV Vapor má nainstalovanou Spektrum™ ultra mikro FPV kameru. Kamera / vysílací jednotka 2-v-1, je vybavena kruhovou polarizovanou anténu pro vynikající výkon a je napájena z E-flite Ultra Mikro LiPol baterie 150mAh 1S 3,7V 25C.

Model pohání stejnosměrný motor s převodovkou 6mm.

Pro nerušený obraz kamery má model transparentní vrtuli 140mm x 45mm. Obraz je díky průhlednému materiálu ze kterého je vrtule zhotovena, čistý.

  • Kompletně sestaven a připraven k letu
  • Ultra mikro FPV systém Spektrum™ VS1100
  • LiPol baterie 150mAh 1S 3,7 V a USB 1S LiPol nabíječ
  • Ultra-lehká modulární konstrukce je potažena fólií
  • 3-kanálový přijímač Spektrum DSMX® / regulátor / Serva
  • Plně proporcionální plyn, výškovka a směrové řízení

Doporučujeme koupit

Ke zprovoznění potřebujete letecký vysílač Spektrum, FPV Head set.

E-Flite
EFLU6680

Mohlo by vás také zajímat