Vapor Lite HP 0.4m BNF Basic

2 199,00 Kč
EFLU6850

Oblíbený halový model Vapor Lite HP se opět vrací a to ještě o něco lehčí a výkonnější! Konstrukce z uhlíkových strun a lehké fólie pro extrémní manévrování v malém prostoru vašeho interiéru. Verze BNF Basic bez vysílače, akumulátoru a nabíječky.

Počet
Skladem u dodavatele

Obsah balení

Obsahem balení je kompletně sestavený halový RC model letadla E-flite UMX Vapor Lite HP BNF Basic a návod k použití v češtině a angličtině.

Charakteristika

Známý Vapor se opět vrací a to ještě o něco lehčí a hlavně výkonnější! RC model halového letadla Vapor Lite HP je konstruován z uhlíkových strun a potažen lehčí fólií, je model ještě zábavnější pro extrémní manévrování v malém prostoru vašeho interiéru. Model má hotové zbarvení, kompletně připraven k letu ve verzi BNF Basic - spáruje a leť.

Ultra mikro Vapor Lite HP je nejlehčí létající RC model od E-flite. Má hmotnost pouze 12,5 g, samozřejmostí je plně proporcionální ovládání mikro motoru, směrovky a výškovky speciálními servy zabezpečují pozoruhodné manévrovací schopnosti, což jej předurčuje pro létání v místnostech, tělocvičnách – nebo třeba v kanceláři. Konstrukce je vyrobena z uhlíkových prvků. Křídla jsou potažena odolnou lehkou a zbarvenou fólií. Nízká hmotnost znamená malé riziko poškození nárazem do překážky či vzájemnou srážkou. Systém RC řízení Spektrum 2,4 GHz DSMX umožňuje bezpečný provoz mnoha modelů současně.

HP znamená vysoký výkon

Ačkoli Vapor Lite HP je menší a lehčí než předchozí modely Vapor, je vybaven větším motorem a vrtulí. Vyšší výkon umožňuje krátké vzlety, rychlé obraty a zábavnou akceleraci.

Lehký, trvanlivý, sestavený

Halový RC model letadla Vapor Lite HP má osvědčený design, který je neuvěřitelně lehký, ale je také extrémně odolný. Navíc je vše z výroby sestaveno, takže stačí dobít LiPo akumulátor a můžete jít létat

Snadný přístup k akumulátoru

Akumulátor je upevněn na suchém zipu ze spodní strany hlavního uhlíkového nosníku. Výměna je tak velmi snadná.

Verze BNF Basic

Ve verzi BNF Basic má model letadla nainstalován přijímač kompatibilní s modulací Spektrum DSMX 2.4 GHz, která poskytuje plně proporcionální řízení plynu, výškovky a směrovky.

Klíčové vlastnosti halového RC modelu Vapor Lite HP BNF Basic
  • Verze BNF Basic je určena pro všechny, kteří mají vhodný vysílač Spektrum s modulací DSMX
  • Malé rozměry a nízká rychlost letu umožňuje létání ve větších místnostech
  • 100% sestavený model
  • Proporcionální ovládání díky lineárním servům
  • Konstrukce je z uhlíkových dílů
  • Křídla jsou potažena lehkou nabarvenou fólií

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu potřebujete vysílač Spektrum 2.4GHz DSMX/DSM2 (lze použít i malé vysílače řady MLP), LiPo akumulátor 3.7 V 70 mAh a vhodný nabíječ na LiPo akumulátor.

E-Flite
EFLU6850

Mohlo by vás také zajímat