E-flite T-28 Trojan 1.2m Smart BNF Basic

10 299,00 Kč
EFL18350

RC model amerického letounu T-28 Trojan o rozpětí 1,2m je kompletně vybaven elektronikou s přijímačem Spektrum Safe Select. Je vyroben z materiálu Z-Foam™, nainstalován je elektrický zatahovací podvozek a vztlakové klapky.

Počet
Skladem na prodejně 1 ks

Obsah balení

V balení jsou hotové díly modelu letadla T-28 Trojan 1.2m s nainstalovanou elektronikou: E-flite motor střídavý BL15 850ot/V, Spektrum Smart regulátor střídavý Avian Lite 70A 3-6S IC3, 7 ks Spektrum servo A330 9g, Spektrum přijímač AR631 6CH AS3X/SAFE, E-flite zatahovací podvozek elektro tř. 15 příďový, E-flite zatahovací podvozek elektro tř. 15 hlavní 90°. vícejazyčný manuál v angličtině, němčině, francouzštině a italštině a návod v češtině.

Charakteristika

T-28 Trojan o rozpětí 1,2m je kompletně vybaven elektronikou. Napájecí systém je kompatibilní s LiPol bateriemi 3S a 4S a obsahuje střídavý motor 850Kv a regulátor 70A Smart Lite, díky čemuž je schopen sportovního létání v rukou středně pokročilých pilotů nebo létání vyšší rychlostí a provádění akrobacie s vyšší energií v rukou zkušených pilotů. Verze BNF® Basic obsahuje telemetrický přijímač AR631 s technologií AS3X® a volitelně použitelnou technologii SAFE® Select, se kterou mohou létat i méně zkušení piloti.

S kompatibilním přijímačem AR631 a baterií SMART nebo jinými, může regulátor Smart Lite poskytovat řadu telemetrických údajů energetického systému v reálném čase, včetně otáček motoru, proudu, napětí baterie, a další, kompatibilním vysílačům Spektrum, vybaveným Spektrum AirWare™.

Model je vyroben z odolného materiálu EPO, povrch má množství maketových detailů, včetně linií panelů, přístrojové desky a figurky pilota, a navíc je z výroby dokončen v ikonickém červenobílém zbarvení s kresbou na přídi a kamuflážním schématem. Nainstalován je elektrický 3-kolý zatahovací podvozek včetně krytů podvozku dále maketová 3-listá vrtule s kuželem a vztlakové klapky.

Exkluzivní technologie"
Vlastnosti T-28 Trojan 1.2m
 • Jednoduchá finální montáž
 • SAFE technologie pro klidný let
 • K řízení je potřeba doplnit 6-kanálový vysílač
 • Vztlakové klapky jsou nainstalovány
 • Zatahovací elektrický podvozek je nainstalován
 • Přijímač Spektrum™ 6-kanálový AR631 AS3X® a SAFE® Select
 • Výkonný střídavý motor 850Kv, 14P
 • Střídavý regulátor Avian Lite 70A s telemetrií
 • 7 ks Spektrum Micro serv A330
 • Doporučena LiPol baterie 3S - 4S LiPol
 • Materiál s dlouhou životností Z-Foam™
 • Zbarvení US Navy
 • Realistická 3-listá vrtule a maketa motoru
 • Hotový kokpit a figurka pilota
Technologie SMART

T-28 Trojan 1,2 m je vybaven exkluzivním regulátorem Spektrum™ Avian™ Smart Lite, který může poskytovat řadu telemetrických dat souvisejících s energetickým systémem v reálném čase, včetně otáček motoru, proudu, napětí baterie a dalších – se Smart i bez Smart. baterie – prostřednictvím kompatibilních přijímačů (včetně AR631) a vysílačů, vybavených Spektrum AirWare™ (včetně DX6e a 8e, DX6 G2/3 a 8 G2, DX9, NX6, 8 a 10, iX12, iX20 a dalších) reálně za letu.

Vysoký výkon

Nainstalovaná pohonná jednotka obsahuje speciálně vyladěný výkonný střídavý motor 850Kv a 70A regulátor Spektrum™ Avian™ Smart Lite a 3-listou vrtuli, která má přemíru tahu s 3S LiPol baterií nebo vyšší rychlost a téměř neomezený vertikální výkon se 4S LiPol baterií, a to bez nutnosti jakýchkoliv úprav či nastavení.

Maketové detaily

Model je vyroben z houževnatého a odolného materiálu Z-Foam™ s řadou maketových prvků, hotovým zbarvením, vybavenou kabinou s kokpitem a figurkou pilota, maketou motoru, kryty zatahovacího podvozku, rytím panelů potahu apod. Model má tradičně vynikající letové vlastnosti a jednoduchou přípravu k letu.

Funkční podvozek a klapky

Velkou výhodou je instalace elektrického 3-bodového zatahovacího podvozku, který má řízenou příďovou nohu, stejně jako nainstalované vztlakové klapky. Ty sníží jak startovací, tak přistávací rychlost a zvýší letový komfort.

Přístup k baterii

Po sundání krytu trupu máte k dispozici přehledné uspořádání elektroniky v trupu. Pohodlně vyměníte letovou baterii a v okamžiku jste opět připravení ke vzletu.

Elektrický zatahovací podvozek

Nainstalován je E-flite elektrický zatahovací podvozek třídy 15 s úhlem zatažení hlavních noh 90° a příďový s odpružením. Hlavní hohy jsou kapotovány kryty, které zakryjí šachty v křídle.

Doporučujeme koupit

Doporučujemedoplnit min. 6 kanálový vysílač Spektrum DSMX/DSM2, pohonnou LiPol baterii 3S a 4S 2200–3200mAh a nabíječ.

Doporučené vysílače Spektrum

Pro spárování modelu verze BNF doporučujeme moderní programovatelné vysílače SPEKTRUM:

 • 6-kanálový vysílač řady DX Spektrum DX6e DSMX s telemetrií, 250 modelů v paměti.
 • 6-kanálový vysílač řady NX Spektrum NX6 DSMX s nejnovějšími trendy, kompatibilitou Smart Technologie, portem USB a možností připojení WiFi .
 • 8-kanálový vysílač řady NX Spektrum NX8 DSMX s nejnovějšími trendy, kompatibilitou Smart Technologie, portem USB a možností připojení WiFi .
Doporučené akumulátory

Pro napájení modelu doporučujeme pohonný LiPol akumulátor se 3 články (11.1 V).

 • Pro ekonomické létání LiPo akumulátor Black Magic LiPol 11.1V 2200mAh 25C s konektorem EC3.
 • Smart LiPo akumulátor Spektrum Smart LiPo 11.1V 2200mAh 30C IC3 s technologií Smart
 • Pro delší dobu letu LiPo akumulátor Spektrum Smart LiPo 11.1V 3200mAh 30C IC3 s technologií Smart

Akumulátory Spektrum s technologií Smart v současné době představují nejmodernější a nejbezpečnější způsob údržby a nabíjení akumulátorů. Výhody technologie Spektrum Smart naleznete zde.

Doporučené nabíječe pro konvenční LiPol i Smart akumulátory

Pokud se rozhodnete v RC modelech letadel, či vrtulníků používat moderní Smart LiPo akumulátory, nebo nabíjet vaše akumulátory od jiných výrobců, pak doporučujeme tyto nabíječe:

 • Nabíječ se síťovým zdrojem Spektrum S150 s jedním výstupem 50W.
 • Nabíječ se síťovým zdrojem Spektrum S1100AC s jedním výstupem 1x100W.
 • Nabíječ se síťovým zdrojem Spektrum S2100 se dvěma výstupy 2x 100W.
Doporučené moderní výkonné nabíječe pro Smart akumulátory
 • Vysoce výkonný nabíječ AC Spektrum Smart G2 nabíječ S1400 1x400W AC s jedním výstupem 400W.
 • Vysoce výkonný nabíječ AC Spektrum Smart G2 nabíječ S2200 2x200W AC se dvěma výstupy 2x200W.

K dispozici je redukce pro nabíjení IC5/IC3 Spektrum konverzní kabel IC5 přístroj - IC3 baterie 10cm 10 AWG.

Doporučené nabíječe pro konvenční LiPo akumulátory

Pokud se rozhodnete model provozovat na konvenční LiPo akumulátory, doporučujeme používat univerzální nabíječe o výkonu minimálně 50 W.

Nabíječ Dynamite Prophet Sport se dvěma výstupy 50 W

Příslušenství pro běžný provoz

Pro běžný provoz létajících RC modelů potřebujete vhodná lepidla, sadu nářadí a obal na skladování LiPol baterií. Z našeho sortimentu doporučujeme kvalitní sadu imbus šroubováků 1.5/2.0/2.5/3.0mm a Modelcraft křížové šroubováky (sada 6ks). Pro montáž se jistě bude hodit Modelcraft mini kleště v pouzdru (sada) a na řezání Modelcraft řezací nůž s podložkou A6.

Pro rychlou opravu modelů letadel z doporučujeme rychle vytvrzující 4-minutové lepidlo Epoxy. Z naší nabídky doporučujeme Speed Epoxy 4 min. 71g

Ochranné obaly na akumulátory

Ochranné obaly jsou určeny k omezení rizika spojeného s přepravou a nabíjením akumulátorů. LiPo akumulátory dokáží, při zachování malých rozměrů a nízké hmotnosti, poskytnout vysoké vybíjecí proudy a disponují velkou kapacitou. LiPo akumulátor je náchylný především na mechanické poškození a proto je potřeba jej důkladně chránit.

E-Flite
EFL18350
1 Položka

Mohlo by vás také zajímat