Bburago Gold Porsche 911 Carrera kabriolet 1:18 stříbrná

959,00 Kč
BB18-12039

Kovový model auta Bburago Gold - Porsche 911 Carrera kabriolet model z roku 1997. Měřítko 1:18, barva stříbrná metalíza. Model má otevírací dveře a kapotu, natáčení kol volantem je plně funkční.

Počet
Není skladem

Charakteristika

Jste vášnivý sběratel kovových modelů aut? Nebo jen chcete udělat radost svému dítěti, přátelům nebo známým? Kovové modely autíček Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!

Kovový model auta BB18-12039 Porsche 911 Carrera v provedení kabriolet roku 1997 v měřítku 1:18 ze série Bburago Gold je dodáván v průhledné krabičce. Barva modelu je stříbrná.

Sběratelské modely aut Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, výběru typů aut, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena ze zinkohliníkové slitiny, která je kombinovaná s plastovými díly. Model obsahuje velké množství detailů interiéru, exteriéru, motoru a získá si Vás jedinečným provedením.

Informace o předloze

Porsche 911 je nejznámější sportovní automobil značky Porsche a je považován za její ztělesnění. Porsche 911 má kruhové přední světlomety a šikmě skloněnou zadní část. Pohonnou jednotkou je výlučně šestiválcový plochý motor s protilehlými písty, tzv. boxer. Až do roku 1997 bylo pro použité motory charakteristické chlazení vzduchem. První model Porsche 911 se začal v roce 1964. V roce 1983 přibyl v modelové řadě také klasický kabriolet.

Řada modelů Bburago Gold

Řada Bburago Gold nabízí podrobněji vytvořené vnitřní detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely jsou baleny v unikátním balení a výběrem modelů cílí především na sběratele.

Vlastnosti
  • Model má otevírací dveře a kapotu, natáčení kol volantem je plně funkční.
  • Karosérie je vyrobena ze zinkohliníkové slitiny.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Velké množství detailů včetně makety motoru.
  • Možno otevřít dveře, kryt motoru, poklop zavazadlového prostoru.
  • Detailně zpracované světla a blinkry.
  • Pryžové pneumatiky.
Bburago
BB18-12039

Mohlo by vás také zajímat