Bburago Mini Cooper 1969 1:18 krémová

1 029,00 Kč
BB18-12036BE

Kovový model auta 1:18 Bburago 18-12036 Mini Cooper z roku 1969 nejen pro sběratele. Má otevírací dveře a kapotu, natáčení kol volantem je plně funkční. Barva modelu je krémová a je přibližně 20 cm velký.

Počet
Skladem u dodavatele

Charakteristika

Jste vášnivý sběratel kovových modelů aut? Nebo jen chcete udělat radost svému dítěti, přátelům nebo známým? Kovové modely autíček Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!

Kovový model auta 1:18 Bburago 18-12036 Mini Cooper z roku 1969 nejen pro sběratele. Má otevírací dveře a kapotu, natáčení kol volantem je plně funkční. Barva modelu je krémová.

Sběratelské modely aut Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena z kovu a obsahuje velké množství detailů.

Informace o předloze

Mini Cooper byl vyroben v roce 1969 v Itálii. Vozy v tomto provedení patřily ve své době k vůbec nejrychlejším a nejhbitějším autům, s nimiž jste se mohli na silnicích setkat. Kola v samých rozích karosérie, nízká hmotnost a výkonný motor – účinná kombinace pro klikaté okresky i ostrý závod v Monte Carlu. Motor byl 4-válcový se 2 ventily. Zážehový motor, který měl nejvyšší výkon 94 koní s maximální rychlostí 189 km/h.

Karosérie je velmi úzká, v jiných ohledech si však řidič nemůže na nedostatek prostoru ztěžovat. Pedály jsou na svém místě, řadicí páka a kontrolní přístroje včetně otáčkoměru. Motor má skutečně ostrý zvuk. Cooper S je velice poslušné auto a v zatáčkách drží přibité jak motokára. Jednoduché pérování Hydrolastic je původcem snadného rozhoupání na opakujících se příčných nerovnostech. Zajímavým prvkem, zvyšujícím prožitek z jízdy, je shrnovací střecha.

Řada modelů Bburago Classic

Řada Bburago Classic nabízí detailní provedení tamponového tisku, podrobně vytvořené vnitřní detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely jsou baleny v tradičním balení Bburago bez plastového podstavce pro sběratele.

Vlastnosti
  • Model má otevírací dveře a kapotu, natáčení kol volantem je plně funkční.
  • Karosérie je vyrobena ze zinkohliníkové slitiny.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Velké množství detailů včetně makety motoru.
  • Možno otevřít dveře, kryt motoru, poklop zavazadlového prostoru.
  • Detailně zpracované světla a blinkry.
  • Pryžové pneumatiky.
Bburago
BB18-12036BE

Mohlo by vás také zajímat