Axial SCX10 II Jeep Cherokee 1:10 4WD RTR

11 349,00 Kč
AXID9047

RC model populárního expedičního auta Axial SCX10 II Jeep Cherokee v měřítku 1:10 je kompletně sestaven a připraven k jízdě. Mezi ocelové profily rámu je nainstalováno šasí s převodovkou, držáky náprav, nárazníky a elektro příslušenstvím. Hotová karosérie, RC souprava.

Počet
Není skladem

Akce platná do vyprodání zásob!

Obsah balení

Obsahem balení je sestavený RC model auta SCX10 II Jeep Cherokee s nainstalovanou elektronikou a pohonem, hotová karosérie a RC souprava. Obrazový manuál.

Set neobsahuje baterie 4xAA do vysílače, pohonné NiMH 6čl. nebo 2-3S LiPol, nabíječ.

Jednotlivé komponenty modelů (zejména použitá elektronika) jsou předběžné a můžou být změněny.

Charakteristika

RC model populárního expedičního auta Axial SCX10 II Jeep Cherokee v měřítku 1:10 je kompletně sestaven a připraven k jízdě. Mezi ocelové profily rámu je nainstalováno šasí s převodovkou, držáky náprav, nárazníky a elektro příslušenstvím. Hotová karosérie, RC souprava.

Rám z ocelových profilů

Šasi SCX10 II je postaveno ze dvou ocelových profilů, které zabezpečují dostatečnou tuhost podvozku. Motor s převodovkou je umístěn ve střední části, zatímco pohonná baterie je nad přední nápravou, čímž je zabezpečeno dostatečné zatížení předních kol. Proto auto bez problému zvládne jízdu i v prudkých svazích. Akumulátoru je umístěn v ose šasi, takže je model přesně vyvážen a při jízdě se nenaklápí.

Uložení baterie

Baterie má v modelu přesně dané místo, aby bylo zajištěno přesné vyvážení auta. Baterie je uložena v krabičce, ve přední části aby byla hmotnost více na předních kolech.

Multifunkční nárazník

Tak jako u skutečného Jeepu, je i model vybaven možnostmi přídavných funkcí. V nárazníku je místo pro tažné zařízení, které má možnosti nastavení vyložení, má třmeny pro připevnění háku a zasklení pro možnost osvětlení.

Převodovka

Model SCX10 II je vybaven převodovkou, poskytující ohromující sílu spolu s vysokým točivým momentem. Součástí kompaktní převodovky je dvojitá třecí spojka, které přidává zvýšenou ochranu hnacímu ústrojí.

Diferenciály

Trvale uzavřené diferenciály tohoto terénního modelu vždy přenesou maximální výkon na všechna kola a díky tomu projedete i tím nejtěžším terénem s velkým stoupáním, přes balvany a kameny. Díky hypoidnímu převodu s kuželovým ozubením bylo možné zmenšit rozměry převodovky a zvětšit tak světlou výšku.

Dvě třecí spojky

Pro bezpečný přenos vysokého točivého momentu od motoru jsou použity dvě třecí spojky, které přenáší na přední a zadní CV hřídele potřebnou sílu.

Voděodolná krabička přijímače

Není nutno mít k dispozici voděodolnou úpravu přijímače, výrobce pamatoval i na tyto příopady a vybavil krabičku pro přijímač mechovým těsněním pro průchod kabelů a gumovým těsněním pro víko.

Kola do každého terénu

V balení stavebnice naleznete kvalitní disky 1.9 BFGOODRICH s pneumatikami T/A® KO2 s oficiální licenci Michelin 118mm x 42.5mm

Realistický podvozek

Konstrukce podvozku SCX10 II byla navržena s ohledem na co nejvíce realistický vzhled, perfektní jízdní schopnosti překonávat překážky a zároveň maximální funkčnost.

Převodovka inspirovaná skutečností

Tak jako konstrukce podvozku SCX10 II byla v podobném duchu navržena i převodovka, která vypadá, jako skutečný kompaktní blok převodovky. Skrývá sofistikovaný mechanismus s kompletní sadou kuličkových ložisek a všemi ozubenými koly z oceli pro pevnost a trvanlivost

Tlumiče s dlouhým zdvihem

Olejové tlumiče s dlouhým zdvihem mají stavitelné předpětí pružin a spolehlivě tlumí rázy ve všech polohách ramen náprav.

CV hřídele, výkyvné nápravy

Přední náprava má možnost natočení až o 45°, drážkované CV hřídele náhonu jsou navrženy pro vysoké zatížení a zvládají snadno jízdu v členitém terénu. Díky velkému překroucení obou náprav je možné vyjet do členitého terénu a nápravy vždy přenesou potřebnou sílu a zdolají i zdánlivě neprůjezdný terén.

Maketové prvky auta

V balení je hotová lexanová karosérie Jeep Cherokee s řadou doplňků, jako madla klik dveří, zpětné zrcátka, světlomety, obrysové světla, mřížka chladiče a další.

Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu je nutno doplnit tužkové baterie 4xAA do vysílače, pohonné NiMH 6čl. nebo 2-3S LiPol, nabíječ.

Axial
AXID9047

Mohlo by vás také zajímat