DF-4S Crawler XL 313mm Edition, LED, naviják, 2 rychlosti - vše ovládané z vysílače

7 490,00 Kč
3087

DF-4S Crawler XL 313mm Edition, LED osvětlení, naviják, 2 rychlosti - vše ovládané z vysílače.

Počet
Skladem na prodejně 1 ks

NOVINKA - CRAWLER DF-4S EDITION S KOVOVÝM RÁMEM A V PLNÉ VÝBAVĚ!

DF-4S Crawler XL 313mm Edition, již v základu s 5-ti kanálovým vysílačem, se kterým lze ovládat LED osvětlení, naviják, a přepínání dvou rychlostí! Standardně je dodáván s pevným kovovým rámem.

Popularita Crawlerů stále roste! Nyní přicházíme s novinkou pro náročné, s modelem v plné výbavě a vy už nemusíte nic dodatečně kupovat a montovat. Model je dodáván s 5-ti kanálovým vysílačem, který má mimo standardních prvků navíc ovládání LED osvětelení z vysílače, ovládání navijáku tam a zpět, a přepínání 1. a 2. převodového stupně. S modelem lze tedy jezdit rychle výkonně, nebo šplhat po skalách v náročném terénu. Podvozek je výškově nastavitelný aby se dalo přizpůsobit individuelním potřebám.

DF-4S Crawler je vybaven stejnosměrným  36-ti závitovým motorem a s vysokým točivým momentem. Model má super měkké pneumatiky, díky kterým perfektně doslova obejme každou překážku. Diferenciály modelu jsou uzavřené a speciální  elektronický regulátor typu crawler, má funkci zastavení při sjíždění ze svahu. Úhel nájezdu na překážku je až 90%, v závislosti na terénu. Elektronika je v modelu chráněna proti stříkající vodě, takže vlhkost není problém. Pevné nápravy, extrémní odpružení, dlouhá doba jízdy, kvalitní kovový rám a mnohem více nabízejí nové modely řady BasicLine XXL! 

Vstupte do velkého světa "pomalých" vozidel!

Díky mnoha volitelným hliníkovým dílům může Váš model získat mnoho tuningových úprav a vylepšení.

Obsah balení:

DF-4S Edition Crawler RTR

2,4 GHz dálkové ovládání 5 kanálů

36-ti závitový motor s vysokým točivým momentem

Crawlerový  regulátor s funkcí brzdy ve svahu 

LED osvětlení - namontované

Naviják - namontovaný

NiMH akumulátor - 7.2 V - 1800 mAh

Síťová nabíječka 220V

Návod k obsluze 

Technické údaje:

Měřítko: 1:10 XL

Pohon 4x4

Délka: 540 mm

Šířka: 240 mm

Výška: 270 mm

Rozvor kol: 313 mm

Hmotnost: 2600 g

Pneumatiky: 120 * 50 mm

Pro zprovoznění budete potřebovat 4xAA baterie do vysílače. Alternativně lze pro vysílač použít akumulátor 2S LiPo 7,4V s BEC konektorem.

3087
1 Položka