Bburago Kit Ferrari 458 Speciale 1:43 červená

209,00 Kč
BB18-35232

Stavebnice kovového modelu autíčka v měřítku 1:43 Bburago 18-35232 Ferrari 458 Speciale nejen pro sběratele. Snadné sestavení, velmi detailní provedení, červená barva karosérie, délka přibližně 10 cm.

Počet
Skladem u dodavatele

Charakteristika

Jste vášnivý sběratel kovových modelů autíček? Nebo jen chcete udělat radost svému synkovi nebo známým? Kovové modely autíček Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!

Stavebnice kovového modelu auta 1:43 Bburago BB18-35232 Ferrari 458 Speciale Vám udělá radost jak samotným sestavením, tak i svým jedinečným nádherným vzhledem. Stavebnice je dodávána v nádherném dárkovém balení.

Informace o předloze

Ferrari 458 Speciale je považováno za jeden z nejlepších super-sportů. Verze Speciale zhubla ve srovnání s výchozím modelem o 90 kilogramů. Změny v konstrukci motoru zahrnující třeba použití nových materiálů při výrobě klikové hřídele navíc zvýšily výkon 4,5 litrového vidlicového osmiválce z 570 na 605 koní / 445 kW. Tento vůz je aerodynamicky nejefektivnějším, jistá vylepšení doznala také sedmistupňová dvou-spojková převodovka.

Bburago Kit - stavebnice aut a motocyklů pro kluky i dospělé

Bburago Kit je stavebnice, jejímž sestavením vytvoříte plnohodnotný sběratelský kovový model autíčka či motorky. K sestavení je potřeba pouze šroubovák, který výrobce přibalil ke stavebnici. Nic jiného, jako například lepidla, či jiné modelářské potřeby nejsou k sestavení potřebné.

Stavba modelu není náročná a zvládne ji každé šikovné dítě starší 10 let. Čas sestavení modelu se pohybuje dle zkušeností kolem 30 minut. Počet dílků stavebnice se pohybuje kolem 25 až 40 dílů - dle typu modelu. Součástí bývají i obtisky, stojánek do vitrínky a podrobný obrázkový návod.

Klíčové vlastnosti
  • Karosérie je vyrobena z litého kovu.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Detailní zpracování.
  • Udělá radost samotnou stavbou i svým nádherným vzhledem.
  • Příznivá cena.
  • Nádherné dárkové balení
Bburago
BB18-35232

Mohlo by vás také zajímat