PT-17 Ultra Micro 0.4m AS3X BNF

2 999,00 Kč
EFLU3080

Ultra mikro dvouplošník PT-17 Stearman je skvěle létající model známého amerického letadla. Je vybaven mikro přijímačem AS3X, rychlými lineárními servy které řídí směrovku, výškovku a křidélka. Pohon motorem s převodovkou a LiPol baterií 150 mAh 3.7 V. Přiložen je i USB nabíječ.

Počet
Skladem u dodavatele

Obsah balení

Balení obsahuje kompletně sestavený model PT-17 s nainstalovaným motorem, přijímačem, regulátorem a lineárními servy. LiPol akumulátor 3.7 V 150 mAh a nabíječ do USB portu. Návod k použití.

Charakteristika

Cvičný letoun U.S. Army Air Corp z období Druhé světové války Stearman PT-17 díky robustní konstrukci a dobrým letovým vlastnostem, umožnil výuku létání tisícům nových pilotů. Celkem byl vyroben ve více než 10 000 exemplářích. Letoun patří svou charakteristickou siluetou mezi nejznámější dvojplošníky a dodnes se objevuje na leteckých vystoupeních.

E-flite UMX PT-17 je zpracován po vzoru stroje PT-17, který je ve vlastnictví Pat Hartness, zakladateli známé letecké akce Joe Nall, která se koná pravidelně na letišti Triple Tree v Jižní Karolíně. Model je sestaven, stačí nabít baterii. Model má hotové zbarvení, maketový hvězdicový motor, řadu maketových detailů. Výsledkem je model se čtyřkanálovým řízením, skvělou ovladatelností a schopností akrobatického létání.

Baterii drží suchý zip na spodní části trupu.

Model má věrně zpracovány otevřené pilotní prostory

Model je vybaven mikro přijímačem s pokročilou technologií 3-osé stabilizace AS3X a lineárními servy, které ovládají směrovku, výškovku a křidélka. Pohon výkonným motorem s převodovkou a LiPol baterií 3.7 V 150 mAh. Přiložen je i USB nabíječ s nabíjecím proudem 300 mA.

Vlastnosti
  • Vzorem byl PT-17 ve vlastnictví Pat Hartness
  • Pokročilá AS3X® technologie 3-osé stabilizace
  • Špičková Spektrum DSMX 2,4GHz technologie
  • Rychlá digitální ultra micro lineární serva
  • Plně proporcionální čtyřkanálové řízení - plyn, směrovka, výškovka a křidélka
  • Realistická maketa hvězdicového motoru
  • LiPol baterie 3.7 V 150 mAh součástí balení
  • USB nabíječ s nabíjecím proudem 300 mA je součástí balení
  • Plně sestavený model ihned připraven k použití

Doporučujeme koupit

Pro zprovoznění potřebujete pouze 4+ kanálový vysílač Spektrum DSM2/DSMX 2,4 GHz. Doporučujeme dokoupit náhradní pohonný akumulátor.

E-Flite
EFLU3080

Mohlo by vás také zajímat