Mini Apprentice S 1.2m PNP

4 909,00 Kč
HBZ3175

RC model letadla Mini Apprentice S je ideální pro začátečníky. Rozpětí křídel 1,2m, jednoduchá příprava k letu, střídavý motor a elektronika jsou nainstalovány. Nutno doplnit vysílač, přijímač a akumulátor.

Počet
Skladem u dodavatele

Obsah balení

Balení obsahuje kompletně sestavený RC model letadla pro začátečníky Mini Apprenice S s nainstalovaným střídavým motorem, regulátorem a servy, návod k použití.

Charakteristika

Chcete začít létat s RC modely letadel a nevíte jak? Právě vám je určen model letadla Mini Apprentice S, s rozpětím křídel 1,2m, pro začátečníky. Je dodáván s nainstalovaným motorem, regulátorem a servy Koncepce modelu je zcela podřízena požadavku na model, který má vynikající letové vlastnosti a pomůže začátečníkům při prvních pokusech.

Model je zhotoven z pevné a lehké pěnové hmoty Z-Foam, kompletní pohon a elektronika jsou nainstalovány, model je polepen obtisky. Řízeny jsou všechny základní funkce - motor, směrovka, výškovka a křidélka, řízena je i příďová noha podvozku. Model pohání střídavý motor řady 370, regulátor 18A. Serva jsou digitální. Pohonná baterie je doporučena LiPol 11.1 V 1300 mAh. Serva jsou nainstalována.

Vlastnosti RC modelu letadla Mini Apprentice S
  • Řízeny jsou proporcionální funkce plyn, směrovka, výškovka a křidélka
  • Rázuvzdorná odolná konstrukce z materiálu Z-Foam™
  • Nainstalovány střídavý motor, regulátor a serva
  • Rychlá a jednoduchá montáž
  • Tříkolý podvozek s řiditelným příďovým kolem
  • Volitelně je možné zakoupit plováky HBZ7390

Doporučujeme koupit

Doporučujeme dokoupit RC soupravu min. 4 kanálovou, pohonný LiPol akumulátor 1300 mAh 11,1V  s konektorem EC3 a nabíječ.

Hobbyzone
HBZ3175

Mohlo by vás také zajímat